Klubweb.cz - profesionální internetové stránky pro váš sportovní klub Pro řízení oddílu doporučujeme Klubový informační systém. | Provozuje eSports.cz, s.r.o.

ZLI - SRU 9:0 - Střelecká exhibice

30.10.2021 | Tomáš Kučera

Souboje se Srubcem bývaly dříve hodně vyrovnané, ne tak tentokrát. Hned ve 2. minutě se trefil Hanousek a uklidnil domácí. Možná až moc, protože následující pasáž patřila hostům. Ti ale neproměnili dve solidní šance, a když se pak trefil Slavík na druhé straně, bylo už na hřišti prakticky jen jedno mužstvo. Třetí gól přidal po rohu Zrun a čtvrtý do poločasu z dorážky Kučera. Po přestávce pak proměnil penaltu po faulu na Kučeru Slavík, který pak vyslal Kučeru do samostatného úniku, jenž skončil šestou brankou. Závěrečný čistý hattrick nastřílel Hanousek, který se trefil i parádně z přímého kopu. V samotném závěru mohl dát i jubilejní desátou a svou pátou branku, ale z výhodné pozice přestřelil. I tak Zliv s přehledem zvítězila a připsala si desátou výhru v řadě.

12. kolo | Sobota 30.10.2021, 14:00

SK Zliv - TJ Slavoj Srubec

9:0

4:0

Branky a nahrávky: 2. Hanousek (Fürst), 16. Slavík (Fürst), 32. Zrun (Hanousek), 35. Kučera (Slavík), 51. Slavík (penalta), 63. Kučera (Slavík), 66. Hanousek (Bukovský), 72. Hanousek (Slavík), 81. Hanousek. ŽK: 2:2. Rozhodčí: Stach.

Diváci: 74

SK Zliv: Rybák - Trnka (65. Suchý), Zrun, Němec - Slavík, Boubal, Fürst, Jindrle, Bukovský (70. Viktora) - Kučera, Hanousek.

TJ Slavoj Srubec: Smejkal - Hekrdla, Jenne, Hanzal, Kalina, Hurný, Dušek, Kroupa, Hanousek, Zimmel, Kohout. Střídali: Švec, Král, Mlčoch, Němeček.

TEM - ZLI 1:9 - Další střelecký koncert na závěr podzimu

Zliv v závěru podzimu najela na střeleckou vlnu a potvrdila to i v Temelíně. Na první gól Jindrleho z pěkné rány zpoza šestnáctky,...