Klubweb.cz - profesionální internetové stránky pro váš sportovní klub Pro řízení oddílu doporučujeme Klubový informační systém. | Provozuje eSports.cz, s.r.o.

BRK - ZLI 4:2 - První prohra po téměř dvou letech

22.08.2021 | Tomáš Kučera

Že bude zápas s Borkem velmi kvalitní podívanou, to se dalo čekat už dopředu, oba celky v loňské zkrácené sezoně ani jednou neprohrály. První poločas sice herně patřil Zlivi, která musela nasadit do branky trenéra Rybáka, ale domácím stačily dobře zahrávané standardní situace, aby udrželi vyrovnaný stav. Po prvním rohu se trefil L. Horejš, Zliv kontrovala dvěma pěknými akcemi po pravém křídle, kdy nejprve Slavík našel v malém vápně Hanouska, který se nemýlil. A v další krásné akci prostřčil Fürst krásně na Slavíka, který propálil domácího brankáře Pytla. Jenomže stačil další roh, hlavička Michala a bylo do poločasu opět srovnáno. Ve druhé půli se domácí zlepšili a Zliv už se příliš do hry nedostávala. Bylo jasné, že kdo dá další gól, zřejmě vyhraje. Stalo se tak po krásné individuální akci Hájka, který skvěle prošel obranou a skóroval. O chvíli později výhru Borku ještě potvrdil R. Horejš. Zápas dvou různých poločasů tak skončil lépe pro domácí, zlivští fotbalisté se poprvé od září 2019 museli smířit s porážkou.

2. kolo | Sobota 21.08.2021, 15:00

FK Borek - SK Zliv

4:2

2:2

Branky a nahrávky: 13. L. Horejš, 32. Michal, 61. Hájek, 66. R. Horejš - 16. Hanousek (Slavík), 23. Slavík (Fürst). ŽK: 1:2. Rozhodčí: Krčín - Pojar, Ovčáček.

Diváci: 100

FK Borek: Pytel - Vaník, Šťastný, Leština, Hájek, L. Horejš, Eliáš, R. Horejš, Baščevan, Endlicher, Bukovinský. Střídali: Provod, Legdan, Bárta, Michal, Votruba.

SK Zliv: Rybák - Bukovský (75. Viktora), Trnka (82. Suchý), Jindrle, Němec - Čáp (71. Kučera), Fürst, Boubal, Slavík - Pechek (84. Čejka), Hanousek.

ZLI - HLB 6:0 - Derby nakonec jasně pro Zliv

Zliv neměla v derby k dispozici hned několik hráčů, a tak bylo připraveno jen 12 statečných. Přesto v prvním poločase měli domácí...

LKB - ZLI 3:5 - Dobré body ze Suchého Vrbného

Béčko Lokomotiv nastoupilo ve velmi solidní sestavě, a tak se hrál vcelku pěkný fotbal. V prvním poločase se ujaly dvě rychlé akce Zliv,...